Římsko – katolický úřad Tatenice

Telefon: 465 381 229, 777 203 415
E-mail: fatatenice@ado.cz

Duchovní správa
Duchovním správcem a administrátorem farnosti je od 1. 7. 2003 P. Mgr. Jaroslav Přibyl.

Kde nás najdete
Obec Tatenice leží na hlavní železniční trati Praha – Česká Třebová – Olomouc, takže se k nám vlakem pohodlně dostanete.
Když pojedete autem, ať už ze Zábřeha, Lanškrouna či Moravské Třebové, stačí jet pořád po hlavní silnici, není třeba nikam složitě odbočovat.
Z Moravské Třebové a Zábřeha jedete směrem na Lanškroun, z Lanškrouna směr Zábřeh na Moravě.

Jak nás najdete
Přijedete – li vlakem, půjdete ze zastávky do vesnice podél hlavní silnice. Stále sledujte kostelní věž, která Vás spolehlivě přivede do centra vesnice.
Když pojedete autem, ať už od Lanškrouna nebo od Zábřeha či Moravské Třebové, pojedete pořád po hlavní silnici a po chvíli přijedete ke kostelu a k faře.